"Диванна" афіша: чим зайняти себе під час карантину

Ми зібрали для вас ідеї щодо того, як залишатися вдома і проводити час з максимальною користю. 
Нині саме час дочитати книжку, яка так довго лежала в шухляді, подивитися цікавий фільм, на який не вистачало часу, або ж відточити кулінарні навички.
Варіант перший – інтелектуальний. Прочитай книжку!







Насправді в наш час люди читають дуже багато – незліченні повідомлення, стрічка новин нон-стоп, улюблені блоги в Інтернеті... Але книги ніщо не замінить. Про користь читання книжок говорити у 21 столітті зайве, але ми згадаємо американську експертку Жордін Кормьєр, яка виділяє чотири безсумнівні переваги читання книг:

1. Читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал. Книжка може надихнути на створення проєктів, ідей або отримання будь-якого іншого цінного досвіду.
2. Читання допомагає розширити словниковий запас і підвищити інтелектуальний рівень. Відчуваючи себе обізнанішою у різних питаннях, людина стає більш впевненою у своїх силах і підготовленою до будь-яких життєвих викликів.
3. Читання книг розвиває соціальні навички і здатність до емпатії. Занурюючись в незнайомі ситуації і знайомлячись з різними персонажами на сторінках книг, людина розширює рамки власних поглядів і починає краще розуміти інших людей.
4. Читання – це своєрідна форма релаксації, яка допомагає боротися зі стресом і поганим настроєм. Книга здатна одночасно і активізувати мислення, і розслабити, відволікти від проблем. Також читання – це прекрасний спосіб психологічного омолодження.
                                      Варіант другий – освітній. Пройди онлайн-курс навчання!

Сьогодні без постійної самоосвіти складно конкурувати на ринку праці. З’являються нові винаходи, методики, тренди, попит на знання та вміння постійно змінюється. Не обов’язково повертатися на студентську лаву або платити багато грошей за курси з незручним графіком навчання. Зараз існують сотні онлайн-курсів, які доступні кожному, в кого є комп’ютер та інтернет.
Платформи, на яких навчають:
                                           Варіант третій – диванний. Влаштуй кіномарафон!

На сьогодні знімається така велика кількість фільмів, що майже кожен день проходять прем'єри по всьому світу. Однак у шаленому ритмі сучасного життя навряд чи ви встигли познайомитися з усіма цікавими кіноновинками. Тож зробіть попкорн (можна навіть у мікрохвильовці!), приготуйте каву, чай і насолоджуйтеся вечором кіно.
                                        Варіант четвертий – спортивний. Зроби фізичні вправи!

Все більше людей доходять до висновку, що найкраще місце для заняття спортом – це власне житло. Причин для цього декілька: по-перше, ніхто і ніщо не відволікає від тренувань, по-друге, тренуватися ви зможете тоді, коли зручно саме вам. Але найголовніше – не потрібно платити гроші. Ось декілька вправ, які допоможуть «тримати себе у тонусі».










                           Варіант п’ятий – гастрономічний. Відточи власні кулінарні навички!





Не обмежуйте себе лише звичними і добре знайомими стравами. Можна приготувати млинці з різними начинками або ж влаштувати майже свято, звернувшись до смачних і водночас корисних  рецептів від Євгена Клопотенка. Або ж протестувати різні рецепти паски, щоб на Великдень приготувати найкращу з них.
Тому, щоб провести період карантину з користю, пропонуємо взяти участь у конкурсі на кращий рецепт борщу. Пропонуємо вашій увазі умови проведення відкритого конкурсу.
P. S. В усьому іншому – зберігайте спокій і мийте руки з милом!

Коментарі

  1. Это очень актуальный вопрос,чем же себя занять во время карантина? Поэтому каждий для себя сможет выбрать тот вид деятельности который ему подходит!Так что, данная статья будет полезной для тех кто не знает чем заняться!Спасибо автору!

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже корисна інформація , обов'язково скористаюсь

    ВідповістиВидалити
  3. Дана стаття багата своєю змістовністю та варіативністю. Висловлюю величезну вдячність нашим вихователям за те, що навіть в таких сьогоденних умовах і на відстані вони про нас піклуються і не забувають.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні публікації